TEKSTİL

TEKSTİL

KUMAŞ

Türkiye'nin lider konumundaki kumaş üreticisi olan holdingimizde; ev tekstilinden erkek giyime, döşemelikten outdoor tüketimlere kadar pek çok farklı alanda ve geniş yelpazede ihtiyaçlara cevap veren kumaş üretimleri gerçekleşmektedir.

Dokuma Hazırlık

Kumaşın başlangıç noktası olan dokuma hazırlığı için bünyemizdeki entegre tesislerimizde bulunan haşıl, seri çözgü, konik çözgü, aktarma, birleştirme ve otomatik tahar tesisleri ile müşteri taleplerine en uygun ve hızlı servisi veriyoruz.

Dokuma

Yeni yatırımlarla sürekli yenilenen ve ileri teknoloji makine parkuruna sahip entegre tesislerimizde, hem yerli tüketiciler hem de yabancı tüketiciler için polyester, naylon, pamuk, viskon başta olmak üzere tekstil sekörünün ihtiyaçalarına cevap veren birçok tipte 140 cm'den 340 cm ene kadar kumaş üretimimizi sürdürmekteyiz.

Zımpara - Liza – Şardon

Dokuma çıkışında kumaşlarımıza istenilen hissi vermek için tüm yerleşkelerimizde sektörde deneyimli operatörlerimiz ve farklı özelliklere sahip zımpara, liza ve şardon makinelerimizle bitiriş işlemleri uygulanmaktadır.

Örme

Dokumadan farklı bir işlem olarak iplikten kumaşa olan yolculukta, entegre tesislerimizdeki yatırımları sürekli devam eden örme makinelerimizle başta yatak kumaşları olmak üzere kaşkorse, ribana, suprem, interlok ve diğer tiplerde kumaş örülmekte ve sektörel ihtiyaçlara cevap verilmektedir.